Її життєлюбності, енергії, бажанню пізнавати, вдосконалюватися можна по-доброму заздрити. Навіть у свої 93 роки Ольга Григорівна НАГОРНА не втрачає інтересу до подій сьогодення, активно займається літературною творчістю та бере участь у культурно-мистецьких заходах Деражнянщини. Вона – цікава співбесідниця, здатна розкрити подробиці багатьох історичних фактів, небайдужа до долі країни, земляків і людей, дорогих її серцю.

Малий Сашко тільки навчається читати. Та перегорнувши сторінки великої, громіздкої книги Світлани Лелях — Бегутової “Зродилися вони з Великої Вкраїни,” подарованої на презентації, швидко знаходить світлину свого батька, військовослужбовця Максима Данилюка. “Бабусю, це мій тато… Герой,” — вигукнув п’ятирічний хлопчик. І, втішений своєю знахідкою, тулився до такого рідного і милого портрета, гладив його маленькими рученятами.

Кілька років тому в Україні було зафіксовано найбільшу родину, яка складалася майже зі 350 чоловік. Подібні речі є доволі рідкісними, адже лише поодинокі сім’ї, в силу найрізноманітніших причин, наважуються народжувати більше трьох дітей. Справа не лише в тому, щоб народити, а й гідно зростити дітей і виховати у найкращих традиціях повноцінної, люблячої і турботливої родини. Робін Скіннер, один із засновників психотерапії, писав, що вирости у справді здоровій сім’ї – це справжня удача із удач. Це, без перебільшення, стосується багатодітної родини Тетяни та Сергія Шкуранів із Ганусино, які працюють на Понінківській картонно-паперовій фабриці.

16 березня свій славний ювілей відзначив житель села Рідкодуби Чорноострівської громади Василь Григорович ДЗЯДУХ. Теплі вітальні слова і подарунки в цей особливий день приймав іменинник з нагоди свого 90-річчя.

Авторські пісні шепетівчанина Сергія Харчука не раз бентежили та дивували слухачів. Він, успішний підприємець, а в душі романтик – поет та музикант, не думав і не гадав, що йому доведеться узяти в руки зброю. І, хоча ніколи не мріяв бути військовослужбовцем, без вагань став оборонцем рідної землі.